Kävijätilastointi

2019
KuukausiKeskiarvo
vierailijoita
Yhteensä
vierailijoita
Tammikuu
Helmikuu
Maaliskuu
Huhtikuu
Toukokuu
Kesäkuu
Heinäkuu
Elokuu
Syyskuu
Lokakuu
Marraskuu
Joulukuu
Yhteensä
2018
KuukausiKeskiarvo
vierailijoita
Yhteensä
vierailijoita
Koneita
Tammikuu27847741
Helmikuu17501532
Maaliskuu27839663
Huhtikuu17514624
Toukokuu27840683
Kesäkuu27838580
Heinäkuu30958648
Elokuu19604429
Syyskuu22663441
Lokakuu21668567
Marraskuu511531581
Joulukuu501557827
Yhteensä9 0327 964
2017
KuukausiKeskiarvo
vierailijoita
Yhteensä
vierailijoita
Koneita
Tammikuu19595320
Helmikuu24570239
Maaliskuu23643317
Huhtikuu22660339
Toukokuu24746447
Kesäkuu23691423
Heinäkuu23714478
Elokuu391 232441
Syyskuu411 244566
Lokakuu26807555
Marraskuu21657436
Joulukuu20645459
Yhteensä9 2045 020
2016
KuukausiKeskiarvo
vierailijoita
Yhteensä
vierailijoita
Koneita
Tammikuu491 538315
Helmikuu812 367374
Maaliskuu371 166421
Huhtikuu31938250
Toukokuu511 609297
Kesäkuu491 479341
Heinäkuu341 070297
Elokuu24767248
Syyskuu27828321
Lokakuu28883313
Marraskuu22660272
Joulukuu16508281
Yhteensä13 8133 355
2015
KuukausiKeskiarvo
vieailijoita
Yhteensä
vierailijoita
Koneita
Tammikuu591 854202
Helmikuu611  723288
Maaliskuu591 835266
Huhtikuu621 889253
Toukokuu652 022314
Kesäkuu621 880267
Heinäkuu611 896341
Elokuu541 699362
Syyskuu712 148419
Lokakuu571 794288
Marraskuu351 057286
Joulukuu391 214408
Yhteensä21 0113 694
2014
KuukausiKeskiarvo
vierailijoita
Yhteensä
vierailijoita
Koneita
Tammikuu44413 780654
Helmikuu66618 654753
Maaliskuu48615 094778
Huhtikuu39311 815711
Toukokuu32910 203948
Kesäkuu1775 322567
Heinäkuu2086 462656
Elokuu631 960474
Syyskuu641 927324
Lokakuu611 900320
Marraskuu511 550301
Joulukuu541 685481
Yhteensä90 3526 967
2013
KuukausiKeskiarvo
vierailijoita
Yhteensä
vierailijoita
Koneita
Tammikuu75223 339939
Helmikuu91125 524730
Maaliskuu58518 149824
Huhtikuu61418 443643
Toukokuu76223 627853
Kesäkuu74922 499822
Heinäkuu77323 963679
Elokuu67921 071733
Syyskuu61018 305757
Lokakuu60118 632797
Marraskuu60018 011662
Joulukuu59518 449647
Yhteensä313 0129 086
2012
KuukausiKeskiarvo
vierailijoita
Yhteensä
vierailijoita
Koneita
Tammikuu88227 350501
Helmikuu65218 918443
Maaliskuu57217 751529
Huhtikuu58617 582599
Toukokuu70321 822766
Kesäkuu75522 668710
Heinäkuu53916 720714
Elokuu65020 178758
Syyskuu40912 275649
Lokakuu55617 242973
Marraskuu80824 2521 245
Joulukuu70821 9701 214
Yhteensä238 7289 101
2011
KuukausiKeskiarvo
vierailijoita
Yhteensä
vierailijoita
Koneita
Tammikuu792 462244
Helmikuu2376 639326
Maaliskuu2267 030343
Huhtikuu47114 156488
Toukokuu63819 793495
Kesäkuu53115 932555
Heinäkuu50015 500423
Elokuu59518 463577
Syyskuu54616 389417
Lokakuu71922 319471
Marraskuu61618 506536
Joulukuu68321 187683
Yhteensä178 3765 538
2010
KuukausiKeskiarvo
vierailijoita
Yhteensä
vierailijoita
Koneita
Tammikuu29920167
Helmikuu29829145
Maaliskuu331 023119
Huhtikuu32987295
Toukokuu461 430319
Kesäkuu581 745335
Heinäkuu2527 822421
Elokuu1163 598515
Syyskuu1364 080264
Lokakuu1675 194272
Marraskuu1654 965323
Joulukuu1073 324288
Yhteensä80 9173 463
2009
KuukausiKeskiarvo
vierailijoita
Yhteensä
vierailijoita
Koneita
Tammikuu321 020134
Helmikuu511 446271
Maaliskuu682 127236
Huhtikuu32983206
Toukokuu29903168
Kesäkuu20620125
Heinäkuu30932125
Elokuu371 152180
Syyskuu361 096177
Lokakuu26815202
Marraskuu32971159
Joulukuu32996186
Yhteensä13 0612 169
2008
KuukausiKeskiarvo
vierailijoita
Yhteensä
vierailijoita
Koneita
Tammikuu19598199
Helmikuu16481194
Maaliskuu22711334
Huhtikuu451 370601
Toukokuu381 184527
Kesäkuu341 043195
Heinäkuu411 281267
Elokuu441 364327
Syyskuu341 034199
Lokakuu1053 266431
Marraskuu1103 310456
Joulukuu361 140289
Yhteensä16 7824 019
2007
KuukausiKeskiarvo
vierailijoita
Yhteensä
vierailijoita
Koneita
Heinäkuu85224
Elokuu415261
Syyskuu618959
Lokakuu619077
Marraskuu12381149
Joulukuu8275109
Yhteensä1 239479

25.07.2007 19:00 Sivut avattu. Ensimmäiset sisäiset sivut olivat etusivu, foorumi ja vieraskirja.

%d bloggers like this:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close